O autorze

zdjęcieNiniejszy blog jest prowadzony przez Marka Kupaja, założyciela SkyRaster, programistę i projektanta szeregu  programów z zakresu drogownictwa/budownictwa/geotechniki oraz geodezji. Począwszy od 1996 roku, gdy w Turbo Pascalu (DOS) powstał pierwszy „poważny” program obliczeniowy, rozpoczął się proces kształtowania doświadczenia Autora, co zaowocowało w dalszych latach kolejnymi rozwiązaniami z zakresu oprogramowania, a także i sprzętu (np. Ultra-Adaptery). Spis większości rozwiązań opracowanych przez Marka dostępnych jest na tej stronie.

Blog w założeniu jest otwarciem się na bieżące potrzeby użytkowników. Coraz bardziej popularne jest bowiem kształtowanie treści nie tylko przez redaktorów (np. autorów wpisów), ale także i użytkowników, którzy w komentarzach wyrażają swoje opinie, a także nadają kierunek dyskusjom.

W przypadku tego bloga jednak dodawane treści będą nie tylko poglądami/felietonami, co także wpisami merytorycznymi, odnoszącymi się do rozwijanych w SkyRaster rozwiązań. Blog ma bowiem tę zaletę, iż język nie musi być tak sformalizowany, jak to ma miejsce w instrukcjach, przez co może być znacznie ciekawszy w odbiorze.

Jeśli chcesz skontaktować się z Autorem (np. potrzebujesz programu, pomocy w zakresie programowania, konsultacji, pomocy serwisowej), możesz skorzystać zarówno z formularza kontaktowego dostępnego na stronie SkyRaster, jak i serwisów społecznościowych np. Linked In lub Facebook.