Aktualizacja na gwiazdkę i Promocja Świąteczna w SkyRaster

Dziś szybki wpis. Jednak nie zwyczajowo – z okazji aktualizacji programów, choć te przewidujemy jeszcze w 2018 roku, ale z okazji promocji, jaka dostępna będzie w grudniu w SkyRaster.

W przypadku Raportów i PowerGPS mamy 60 zmian, które będą opublikowane wraz z finalną wersją 2.15. Obecnie trwają prace nad weryfikacją i przygotowaniem nowych materiałów szkoleniowych. A już teraz:

Promocja na Święta

Od dnia 17 grudnia do końca tego roku ogłaszamy (podobnie jak w poprzednich latach) Promocję Świąteczną, umożliwiająca tańsze nabycie oprogramowania SkyRaster. W przypadku klientów detalicznych (do których jest skierowana ta promocja*) przewidujemy 25% upustu przy zakupie dowolnego oprogramowania.

Szukasz dobrego oprogramowania do tworzenia raportów z obliczeń z dziedziny geodezji, budownictwa lub drogownictwa? Teraz masz okazję oszczędzić sporo – np. w przypadku pełnego pakietu do geodezji (RaportyGPS PRO i RTK PowerGPS PRO z modułami) płacisz 460zł netto mniej niż przy normalnym zakupie. A bonus (uchwyt do smartfona lub powerbank) otrzymujesz i tak!

*w przypadku zakupu przez dystrybutorów prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółów Promocji Świątecznej w Dystrybucji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *